Гурток

Кольорові долоньки

Гурток «Кольорові долоньки» (паперопластика)

Керівник гуртка: Попович Т. В.

Метою роботи гуртка є формування художньо-творчої компетентності  у процесі створення виробів з паперу.

Завдання гуртка:

• оволодіння знаннями про папір, його виробництво, види властивості, способіи конструювання з паперу;
  • формування вмінь і навичок роботи з папером, виготовлення виробів у різних техніках, застосування основних прийомів роботи;
  • розвиток творчої особистості, емоційній, фізичний та інтелектуальний розвиток, задоволення потреб особистості у творчій самореалізації;
  • виховання культури праці, формування дружніх стосунків у дитячому колективі, відчуття відповідальності та взаємодопомоги.

Використання техніки паперопластики, оригамі, елементів витинанки  удосконалює естетичний смак у дітей. У малюків розвивається відчуття прекрасного, підтримується творчий початок у діяльності дитини. Чим раніше діти будуть залучені од цього процесу, тим легше вони в подальшому житті будуть стверджуватися як особистість, проявляючи творчий індивідуальний потенціал.