Умови прийому

Шановні батьки!

Запис до закладів дошкільної освіти міста Києва здійснюється через систему електронного запису дітей на сайті:

З 18.05.2020 запрацювали електронні скриньки для підтвердження пільг, офіційна поштова скринька управління освіти  Дарницького району м. Києва для підтвердження наявних пільг, заключень ЛКК та висновки ІРЦ:

zdo.Darnytskyi.ruo@kmda.gov.ua

Шановні батьки!

Через ситуацію з пандемією, спричинену коронавірусом (COVID-19), та з метою створення безпечних умов перебування ваших дітей у закладах дошкільної освіти міста Києва розроблено анкету, яку необхідно роздрукувати та заповнити. Заповнену та підписану анкету просимо надати працівнику закладу, який приймає дітей. Заповнення анкети є обов’язковою умовою для прийняття дитини до дитячого садка. Дякуємо за розуміння! Анкета на сайті osvita.kyivcity.gov.ua

Разом з тим інформуємо, що батьки мають самостійно користуватись особистим кабінетом в системі, вносити та відслідковувати зміни по черзі.

Звертаємо Вашу увагу на наступні особливості роботи з сайтом реєстрації електронних заявок:

Реєстрація в системі є обов’язковою для бажаючих записати дитину до ЗДО;

Якщо ви були раніше зареєстровані у старій системі, то Вам необхідно створити електронну заявку в новій системі, вказавши попередні реєстраційні дані зі старої;

Після надходження запрошення користувачу надається 10 календарних днів для підтвердження

запрошення або відмови від нього;

Після підтвердження користувачем прийняття запрошення до ЗДО, йому надається 10 робочих днів для подачі до ДНЗ визначених законом документів.

Також в системі немає обмежень на кількість садочків, які Ви можете обрати. Єдина умова – реєстрація у системі міських сервісів KYIV ID.

Про можливість прийому дитини до ЗДО, нова система запису до дошкільних навчальних закладів буде повідомляти батьків або осіб, які їх замінюють автоматично у формі електронного повідомлення – запрошення, яке буде надходити на електронну адресу вказану при реєстрації та у вигляді sms на телефон.

Для отримання додаткової інформації або роз’яснень Ви можете  звернутись до відділу з питань дошкільної освіти управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

За адресою: Харківське шосе, 168-к (каб. № 22, 23).

Години прийому: щовівторка з 14.00 до 18.00

та щочетверга з 09.00 до 13.00,

тел. 562-66-08, 562-63-93.

Для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу № 132 необхідні наступні документи (все у 2-х екземплярах):

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють щодо влаштування дитини до дитячого закладу.
  2. Медична довідка дитини за формою № 086-1/0 (до вступу в ДНЗ)
  3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень (форма № 063/0).
  4. Ксерокопію свідоцтва про народження дитини.
  5. При наявності пільг — документи, що їх підтверджують.
  6. Копія паспорта 1-2 сторінка та прописка.
  7. Батькам необхідно мати паспорт і оригінал свідоцтва про народження дитини.