Наші групи

Група № 1 « Маківка»

Група № 1 « Маківка»

1. Лозицька Марія 2. Мардар Анна 3. Мужук Олександр 4. Поплєвіна Вікторія 5. Лампіка Аліса 6. Шульга Аріна 7. Діхтяренко Катерина 8. Пономаренко Андрій 9. Стрельченко Владислав 10 Невшупа Камілла 11. Макаренко Дмитро 12. Любко Поліна 13. Біліченко Єва 14. Абраменко Платон 15. Бондаренко Тимофій 16. Рябошапко Анастасія 17. Осіянов Матвій 18. Клименкова Єва 19. Мангушлу Олександр

Група № 2 « Калинка»

Група №  2 « Калинка»

1. Бондар Олександр 2. Бондаренко Руслан 3. Великодний Михайло 4. Даниленко Макар 5. Дяченко Злата 6. Єлаков Артем 7. Коваленко Олександр 8. Кондратюк Максим 9. Кравчук Назар 10 Куценко Єва 11. Лазукова Дарья 12. Лепетюх Дмитро 13. Лишенко Тихон 14. Найда-Слободянюк Андрій 15. Піщевець Анна 16. Проць Соломія 17. Семенченко Віра 18. Стадник Мілана 19. Тришин Анастасія 20. Чуприна Артем 21. Ткаченко Вікторія 22. Река Софія 23. Могильник Тимур 24..

Група № 3 «Капітошка»

Група №  3 «Капітошка»

1. Андрощук Єлізавета 2. Глущенко Михайло 3. Граф Аліса 4. Грінцова Емі 5. Колодяжний Марк 6. Костенко Поліна 7. Куля Анна 8. Медведєв Платон 9. Павленко Іван 10 Фоменко Анастасія 11. Бережний Микола 12. Чоловська Злата 13. Кочетов Вадим 14. Грицай Іванна 15. Бабак Кароліна 16. Мороз Владислав 17. Давиденко Антон 18. Сорокін Володимир 19. Щербатенко Діана 20. Клісенко Роман 21. Мєтєлєва Софія 22. Білошицький Олексій

Група № 4 «Антошка»

Група №  4 «Антошка»

1. Будянський Максим 2. Боровик Марія 3. Шамєєв Юрій 4. Білик Даниїл 5. Голєніщева Злата 6. Гнатів Ярослав 7. Маркута Вікторія 8. Гунченко Златан 9. Бочарова Аліса 10. Терещенко Злата 11. Кривошта Олександр 12. Льовкіна Катерина 13. Сенюк Назар 14. Кучменко Марія 15. Братишко Артем 16. Гавриленко Іван 17. Река Злата 18. Зінкіна Кіра

Група № 5 «Барвінок»

Група №  5 «Барвінок»

1. Біла Вікторія 2. Гараєв Владислав 3. Дев’ятка Платон 4. Жмурко Захар 5. Здорова Поліна 6. Ліщинська Вікторія 7. Макурін Іван 8. Матвеєва Катерина 9. Нікітенко Олександра 10. Сак Євгеній 11. Ткачук Анастасія 12. Шарма Ятхартх 13. Юзмухаметова Кіра 14. Нехлопочин Аріна

Група № 6 « Дзвоник»

Група №  6 « Дзвоник»

1. Білокобильська Анастасія 2. Богацький Владислав 3. Бондаренко Міла 4. Валяєва Мілана 5. Василевич Мирон 6. Вензик Артем 7. Гарасько Маргарита 8. Голоденко Анатолій 9. Єнтц Катерина 10. Журибеда Артем 11. Карюк Діана 12. Космачова Валерія 13. Ліхачова Олександра 14. Мізеркін Максим 15. Пержинський Нікіта 16. Похвальоний Юра 17. Пушкарьов Дамір 18. Регент Назар 19. Росахацький Олексій 20. Русаковіч Дарій 21. Сіделковська Іра 22. Сіделковський 23. Сінніков Андрій 24. Старицька.

Група № 7 «Волошка»

Група № 7  «Волошка»

1. Бугаєва Міра 2. Бугайов Кирил 3. Вонсович Алан 4. Говорушкіна Вікторія 5. Зуєнко Мілана 6. Коновал Олег 7. Коновал Ольга 8. Костенко Даніїл 9. Корнілов Даніїл 10 Кратко Софія 11. Кришевич Ірина 12. Марьяненко Анелія 13. Науменко Макар 14. Ніколаев Михайло 15. Оркуша Віктор 16. Пенська Ірина 17. Свідерський Кирило 18. Сеньковець Ірина 19. Стрельцова Анастасія 20. Сученко Ярослав 21. Сушко Ніка 22. Шендріков Саша 23. Шибанова Каріна 24..

Група № 8 «Соняшник»

Група №  8 «Соняшник»

1. Абраменко Віра 2. Боговик Марія 3. Боднарчук Марія 4. Бондар Злата 5. Бондар Марія 6. Васильченко Міла 7. Володін Нікіта 8. Грицак Олексій 9. Даниленко Єлізавета (4) 10 Деркач Єлізавета 11. Король Гордій 12. Король Олександр 13. Купрієнко Олександра 14. Кучинська Марія 15. Ларін Ігор 16. Левкова Злата 17. Мартинюк Андрій 18. Мирошніченко Тимофій 19. Мотрич Маріанна 20. Побережник Маргарита 21. Рамська Вікторія 22. Сак Олександра 23. Темірсултанова Міла.

Група № 9 «Фіалка»

Група №  9 «Фіалка»

1. Александренко Кирило 2. Артюхов Ернест 3. Ганін Ілля 4. Гнатюк Аліна 5. Губа Ліза 6. Козоріз Ярослав 7. Константінов Дмитро 8. Курганський Богдан 9. Куслій Діма 10 Литвинчук Кирилл 11. Максименко Дар’я 12. Максименко Нікіта 13. Мироненко Ельза 14. Мороз Антон 15. Ночовна Анна 16. Падучак Надія 17. Папоян Мікаель 18. Пясецький Михайло 19. Руденко Дарина 20. Солодовнікова Аліса 21. Сохань Кирило 22. Сохань Нікіфор 23. Ус Іван 24..

Група № 10 «Мальва»

Група № 10 «Мальва»

1. Антонець Тимур 2. Ваврікович Саша 3. Гуньков Андрій 4. Заболотний Міша 5. Калініченко Діма 6. Лобко Назар 7. Нечипорук Софія 8. Осипенко Софія 9. Пилипенко Марія 10 Ракітна Поліна 11. Розарьонов Матвій 12. Уманець Женя 13. Колч Анастасія

Група № 11 «Конвалія»

Група № 11 «Конвалія»

1. Бєлов Михайло 2. Боровий Олександр 3. Бутирський Максим 4. Вітренко Денис 5. Гоц Тимофій 6. Гребінник Юліана 7. Данилюк Марія 8. Дерев`янчук Марія 9. Карпухно Вероніка 10 Клюцук Евеліна 11. Ковальчук Глеб 12. Луговий Матвій 13. Мандзюк Андрій 14. Мельнікова Соломія 15. Мотицька Софія 16. Обухов Глеб 17. Рожнятовська Таміла 18. Тарасенко Михайло 19. Ткачук Михайло 20. Федотов Артем 21. Фоя Радомир 22. Ходаковський Владислав 23. Чупрова Дарья 24..

Група № 12 «Ромашка»

Група № 12 «Ромашка»

1. Возна Марина 2. Волинець Тамара 3. Голишев Ярослав 4. Гоменюк Карина 5. Гусєв Роман 6. Дембровський Матвій 7. Диба Юлія 8. Дідківський Максим 9. Зелініченко Андрій 10 Коломієць Юлія 11. Корж Константин 12. Крикун Володимир 13. Крупа Ліза 14. Кущик Лариса 15. Ладута Марк 16. Литвин Анна 17. Мезенцева Софія 18. Пироговська Анна 19. Пономаренко Роман 20. Прищепа Катерина 21. Сидоров Максим 22. Шовкопляс Святослав 23. Сухін Михайло 24..

1 2