Про харчування

На теперішній час оплата за дитячий садок ( 1 день) становить:

• сад – 17 грн 50 коп.
  • яслі – 12 грн 14 коп.

Оплата за дитячий садок проводиться до 20 числа поточного місяця і тільки в ощадбанках Дарницького району.

• Якщо Ви є учасником АТО,  то Ваша дитина перебуває в дитячому садку безкоштовно (копія посвідчення)
  • Якщо Ви маєте 3-х і більше дітей віком до 14 років, то плата за дитячий садок становить 50 % (необхідно принести довідку про склад сім`ї та копії свідоцтв про народження дітей).
  • Якщо Ваша сім`я малозабезпечена або Ви одинока мати і стоїте на обліку в соц. службі та отримуєте допомогу, то ви за дитячий сад не платите (принести довідку зі служби соц. захисту)

Якщо Ваша дитина хворіє або з інших причин не відвідує дитячий садок, Ви повинні прийти та забрати квитанцію, сплатити її в зазначений строк і принести вихователю.