З Днем народження, садочок!

День народження дитячого садочка є важливою подією в житті колективу співробітників, батьків та вихованців. Саме тут діти отримують свій перший досвід спілкування, стають дорослішими і мудрішими.

20 травня 2014 року День народження святкує дошкільний начальний заклад № 132 управління освіти Дарницького району міста Києва.

У святковий День ми вітаємо всіх, хот вкладав і вкладає душу і серце на кожній сходинці розвитку закладу, хто будує біографію садка, хто допомагає прямувати до успіху, хто піклується про дітлахів, разом з нами поділяють успіхи і невдачі, намагаються створити умови для того, щоб дитячий садок завжди був гордістю нашого міста.

Колектив дошкільного закладу дарує всім теплу ласку, щире серце, добре слово.

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, професійних досягнень, творчого довголіття, благополуччя та миру на Землі!