Відгуки

Кожен може залишити відгуки про заклад ДНЗ 132

3 комментария Додано

Приєднуйтесь до обговорення
  1. Ходила влаштовувати свою дитину в дитячий садочок№132. Мені сподобалось: всі кого зустрічала там всі були привітні( охоронець, методист, зав. господ.). Бачила як прибирають в коридорах- нормально- вимивали на совість.Завідуюча зустріла мене привітно. Приємна жіночка, склалося враження, що її поважають в колективі ( а не просто бояться як керівника). Для оформлення в садочок прийшлося мені туди йти знову( за першим разом мед довідки я не мала) але порадувало , що не було ніякого "здирничества" і нахабства зі сторони адміністрації садочка. Дуже сподіваюсь, що ці приємні враження не погіршяться і надалі.
    17.04.2014 Ответить
  2. У садку працює дуже гарний психолог пані Лариса Юзмухаметова. У мого хлопця виникли проблеми після перегляду ютубовських роликів відеоігор, він став боятися темряви тощо. Спочатку я намагалася поборотися з цим сама, але не особливо вдалося. Тоді я звернулася до пані Лариси і вона дійсно це виправила. Це був перший раз у моєму житті, коли я взагалі зверталася до психолога. Раніше я вважала, що можу з усім впоратися сама, та і хто, крім мене, може знати мою дитину і її особливості. Але виявилося, що досвідчений фахівець здатен вирішити проблему за досить короткий термін. Ми ходили до неї 10 разів (курс) і крім страху вона ще вказала мені на певні інші особливості мого сина і порадила, як краще з ними справлятися. Дуже вдячна пані Ларисі за допомогу.
    19.09.2017 Ответить
  3. Я б хотіла привселюдно завдячити психологові садочка Ларисі Миколаївні. В сина в середній групі настала криза у відносинах із одногрупниками та вихователями. Кожного ранку він плакав і благав, не хотів іти до садочку. Ми дали йому час перепочити від відвідування його групи, і одночасно звернулися з чоловіком по допомогу до психолога. Психолог вивчила поведінку дитини при батьках, старшій сестрі та на самоті. Проаналізувала й дала рекомендації. Потім займалися індивідуально з сином. Дитина перестала боятися садочка, занять, стало легко домовлятися з ним. Тобто, разом ми врятували сина від кризи. І для кращого ефекту він почав відвідувати іншу групу. Тож я дуже вдячна пані Ларисі Миколаївні! Її робота та допомога надзвичайно важлива!
    10.10.2017 Ответить

Залишити відгук

Скинути всі поля