Історія

Закінчився Південний міст, і ось ми з Вами на вкритому вербоВідкриття садка
лозами Лівому березі Дніпра, затріпоче серце, і приємно защемить
від такої краси, груди наповняються гордістю – це Дарниця, усіяний новобудовами мальовничий район нашої столиці.

Зеленіють осокори, гордо запрошуючи на Позняки, де по
вулиці Бориса Гмирі 3-А, радує очі сучасна споруда
дошкільного навчального закладу №132, яка функціонує
з 20.05.1999 року. Керівництво дошкільного навчального
закладу здійснює Валентина Олександрівна Підопригора,
спеціаліст вищої категорії.

    Дошкільний навчальний заклад №132 комбінованого типу з групами загального розвитку (11 груп ) та спеціальними для дітей з порушенням мови (2 групи). Працюємо за базовою програмою «ДИТИНА», програмами «Впевнений старт», «Українотворець».
вид сада
    За результатами державної атестаційної комісії експертизи функціонування закладу визначена комплексна оцінка рівня освітньої діяльності закладу – «атестований з відзнакою».
    Наш садок є базовим для проходження практики студентами Київського міського Університету ім. Грінченка. Дружелюбний, завжди у творчих пошуках колектив, налічує 30 педагогів новаторів.
Наше педагогічне кредо: «Ростити дітей здоровими сьогодні щоб не оздоровлювати їх завтра, від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їх духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили».
    Спливає час, змінюються події в державі та суспільстві. Та не дивлячись на різні часи, двері садочка завжди були відчинені для малечі. Кожна дитина –  особистість, майбутній митець, педагог, вчений і просто вихована людина. Тому дуже важливо в якому середовищі вона починає формуватися, хто примножує їх успіхи і досягнення.
    Кущі бузку і червоні кущики китайської айви, білі кущі вангутти неначе вітаються з усіма хто прийде сюди, щоб зростати вправними, розумними, ввічливими.

  «Ми раді Вас бачити!» — саме такими словами щоранку зустрічають тут своїх вихованців, щоб разом із ними прожити новий щасливий день.