Про харчування

На теперішній час оплата за дитячий садок ( 1 день) становить:

• сад – 68 грн 00 коп.
  • яслі – 46 грн 14 коп.

Оплата за дитячий садок проводиться до 20 числа поточного місяця і тільки в Ощадбанках Дарницького району.

• Якщо Ви є учасником АТО,  то Ваша дитина перебуває в закладі безкоштовно (копія посвідчення)
  • Діти, які взяті на облік внутрішнього переміщення перебувають у закладі безкоштовно (копія про взяття на облік внутрішнього переміщення дитини)
  • Якщо Ви маєте 3-х і більше дітей віком до 18 років, то плата за дитячий садок становить 50 % (необхідно принести довідку про склад сім`ї та копії свідоцтв про народження всіх дітей).
  • Якщо Ваша сім`я малозабезпечена або Ви одинока мати і стоїте на обліку в соціальній службі та отримуєте допомогу, то Ви за дитячий садок не платите (принесіть довідку зі служби соціального захисту)

Якщо Ваша дитина хворіє, або з інших причин не відвідує дитячий садок, Ви повинні прийти та забрати квитанцію, сплатити її в зазначений строк і принести вихователю.